درباره ی ما

کیوتک زیر مجموعه گروه تولیدی بازرگانی ایده آل کوه بُر، فعالیت خودرا از سال ۱۳84 آغاز کرده و تا کنـون توانسـته در زمـینـه طـراحـی، سـاخـت، تولیـد، فــروش و بازرگـانی سیـستـم های تهویـه مطبـوع دست آورد های چشمگیری داشته باشد.
در حال حاضر مجموعه تولیدی کیوتک با در اختیار داشتن دانـش فنـی، نیروی انسانی متخصص و بکـارگیری ماشین آلات و ابزارهای نوین در بخش تولید، استفـاده از نرم افزارهای جدید مهندسی و با تکیه بر دانش بومی خود، توانایی طراحی و تولید انواع سیستمهای تهویه مطبوع مورد نیاز مصرف کنندگان خانگی، اداری، تجاری، صنعتی را دارا باشد.
حفظ و ارتقاء سطوح کیفیت، تلاش در جهت تحقیق و توسعه و طراحی محصولات جدید،افزایش رضایت مشتریان، برقراری ارتباط موثر شرکت با تامین کنندگان و مشتریان به منظور تشکیل حلقه کیفیت از اهداف بنیادین این شرکت است.
این مجموعه امیدوار است بتواند گامی موثر در بومی سازی ساخت انواع سیستم های تهویه مطبوع با بهره گیری از تجربیات برندهای مطرح خارجی و داخلی را در بردارد.

چرا ما ؟

20سال تجربه کاری

مجموعه کیوتک به همت مهندسین توانا و متخصص به طراحی و ساخت و تولید در زمینه سیستمهای سرمایشی و گرمایشی در داخل کشور نموده است.

تکنولوژی سریع وپیشرفته

مجموعه کیوتک با استفاده از تکنولوژی روز دنیا به طراحی و ساخت و تولید بهترین قطعات و دستگاهها در زمینه سیستمهای تهویه مطبوع نموده است.

ارزش آفرینی برای مشتریان

مجموعه کیوتک با توجه به اهمیت مشتری مداری به ارائه خدمات مشاوره و کارشناسی قبل از انتخاب و ارائه بهترین راه حل ها به مشتریان نموده است.

تحویل به موقع

مجموعه کیوتک با توجه به اینکه تمام قطعات دستگاهها را تولید می کند توانسته است تحویل به موقع و آنی را داشته باشد که رضایت مشتری راه بهمراه داشته است.
چطور می تونم کمکتون کنم؟
تیم پشتیبانی کیوتک