جذب نمایندگی فعال فروش و خدمات در سراسر کشور

ترموستات کیوتک

ترموستات کیوتک، وظیفه اصلی آن در لوازم تهویه مطبوع، قطع و وصل کردن جریان برق می باشد و به این صورت دمای کولر را در حالت تعادل قرار میدهد.

در لوازم تهویه مطبوع، قطع یا وصل کردن مدار دستگاه نسبت به دما می باشد. بدین صورت مانع افزایش یا کاهش دمای مطبوع از حددمای معین شده میگردد و دمای محیط را در حالت تعادل قرار میدهد.

این دستگاه از قسمت های گوناگونی تشکیل گردیده است که شامل موارد زیر می باشد:

همه ی بخش های استفاده شده در ترموستات مورف از بهترین متریال و کیفیت ساخته شده است.

نحوه کار ترموستات کیوتک(مورف)

نحوه ی کار ترموستات کیوتک به این صورت است که، هنگامی که دمای محیط بالا می آید ،با وصل کردن جریان برق،کمپرسور آغاز به فعالیت و کار میکند و دمای اطراف را خنک می نماید،در زمان پائین آمدن دما نیز ترموستات کیوتک(مورف) جریان برق را از کمپرسور قطع می نماید.

هنگامی که دمای محیط بالاتر از مقدار تنظیم شده می رود، با گذشت 3 دقیقه مدارکمپرسور وصل و آغاز بکار میکند تا زمانی که دمای محیط به مقدار تنظیم شده برسد، در این زمان ترموستات کیوتک(مورف) مدار کمپرسور را قطع و کمپرسور خاموش و فن دستگاه داخلی روشن باقی می ماند.
هنگامی که دمای محیط پایین تر از مقدار تنظیم شده می رود، با گذشت 3 دقیقه فرمان روشن شدن صادر و کمپرسور آغاز بکار میکند تا زمانی که دمای محیط به مقدار تنظیم شده برسد، در این زمان ترموستات کیوتک(مورف) فرمان قطع صادر و کمپرسور و فن دستگاه داخلی خاموش میگردد.

ویژگی های ترموستات کیوتک(مورف)

ترموستات شرکت کیوتک دارای طراحی زیبا،جذاب، کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب می باشد که برای آشنایی با ویژگی های این محصول با کیفیت با ما همراه باشید.

نصب آسان
پنل نمایشگر ترموستات مورف به صورت وایرلس کار میکند و هیچگونه نیازی به کابل های اضافی ندارد،این دستگاه تنها نیاز به یک سیم فاز و نول داشته و به آسانی نصب میگردد.
قابلیت نصب اپلیکیشن
این ترموستات با کیفیت دارای قابلیت نصب اپلیکیشن موبایل می باشد و شما میتوانید با برقراری ارتباط میان ترموستات و اپلیکیشن گوشی همراه خود، ترموستات را حتی از راه دور مدیریت کنید.
قابلیت ارتباط با BMS ساختمان

این دستگاه دارای قابلیت برقراری ارتباط با سیستم مدیریت هوشمند ساختمان(BMS)  می باشد و در کنترل یکپارچه قسمت های مهم و حیاتی ساختمان خیلی مفید باشد.

کنترل تصفیه هوا به طور همزمان
ترموستات کیوتک(مورف) میتواند انواع سیستم های تصفیه هوا را به صورت همزمان کنترل کند، بدون اینکه اختلالی در هر کدام از آن ها به وجود بیاید.
ارتباط بدون سیم با یونیت داخلی
با استفاده از ترموستات ایرانی مورف ارتباط میان یونیت داخلی دستگاه تهویه مطبوع و ترموستات به صورت بی سیم انجام میگیرد و نیازی به هیچ گونه سیم کشی جهت ارتباط میان یونیت داخلی و ترموستات نیست.
تنظیم 3 دور فن
این دستگاه دارای قابلیت تنظیم سه دور فن (کم،متوسط،زیاد) می باشد که تا 20 متر میتوان آن را از راه دور کنترل نمود.
حالت فن اتوماتیک
ترموستات مورف دارای حالت اتوماتیک بوده و شما میتوانید با قرار دادن دستگاه در این حالت،گرمایش و سرمایش سیستم تهویه مطبوع را به صورت خودکار در اختیار داشته تنظم و از گرما و سرمای آن لذت ببرید.
کنترل دو مد مجزا گرمایش
ترموستات کیوتک(مورف) با سیستم قوی و به روز خود میتواند گرمایش را در دو مد کویل آبگرم و هیت پمپ(heat pump) به صورت مجزا کنترل بنماید بدون اینکه هیچگونه اختلالی در آن هر یک از آن ها ایجاد گردد.
امکان کد گذاری
از دیگر ویژگی های جذاب ترموستات ایرانی مورف میتوان به قابلیت کد گذاری یونیت داخلی و ترموستات با هدف عدم تداخل فرمان اشاره کرد که خطاهای دستگاه به حداقل میرساند.
خطایابی سریع
در صورت ایجاد هرگونه خطا در ترموستات کیوتک(مورف) با نمایش در نمایشگر و صفحه نمایش دستگاه کاملا میتوان هرنوع خطا مانند فشار بالا،فشارپایین و… به آسانی شناسایی کرد.
قفل کودک
ترموستات کیوتک(مورف) دارای سیستم قفل کودک بوده و شما میتواند برای فعالسازی این قابلیت دکمه های افزایش و کاهش دما را به طور همزمان لمس کرده و نگه دارید،تا ترموستات وارد حالت قفل شود،برای خارج شدن از این حالت نیز این عمل را تکرار کنید تا دستگاه از این حالت خارج شود.
عنوان
محتوا

آشنایی با انواع کلید روی پنل نمایشگر ترموستات کیوتک

:برای خاموش/ روشن کردن دستگاه می باشد.
بسته به امکانات سیستم تهویه به پنج حالت مختلف(در صورت پشتیبانی) برای چرخش هوا یا تغییر دما تعیین شده است که شما میتوانید حالت های مختلف عملکرد ترموستات را تغییر دهید.
با هربار زدن این دکمه سرعت فن در چهار حالت دور کم،دور متوسط،دور زیاد و اتوماتیک تنظیم میشود تغییر میکند، در حالت اتوماتیک با توجه به دمای محیط و دمای تنظیم شده در ترموستات مورف سرعت فن تغییر میکند.
در صورت پشتیبانی کولر یا دستگاه تهویه هوا از حالت سویینگ، عملکرد این دکمه فعال خواهد شد، به این صورت که پره بیرونی تهویه هوا به حرکت در می آید و باعث چرخش هوا میگردد. چرخش هوا تغییر میکند.
با زدن این دکمه دمای تنظیم شده، افزایش پیدا میکند.
با زدن این دکمه دمای تنظیم شده، کاهش پیدا میکند.
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چطور می تونم کمکتون کنم؟
تیم پشتیبانی کیوتک